Ładowanie
Facebook Instagram
KAMERALNE I MAGICZNE MIEJSCE

Gabinet kosmetologii w Elblągu

Gabinet kosmetyczny Klaudia Pawłowska Kosmetolog‚ powstał z pasji i zamiłowania.

Wykształcenie oraz zdobyte doświadczenie kosmetolog Klaudii Pawłowskiej przekłada się na profesjonalną obsługę z zachowaniem odpowiednich procedur zabiegowych dostosowanych do Państwa potrzeb.

Gabinet kosmetologii w Elblągu Klaudia Pawłowska Kosmetolog to wyjątkowe oraz magiczne miejsce, w którym oprócz zabiegów odprężających, zregenerujesz swoje ciało w kameralnej atmosferze. Wszystkie zabiegi wykonywane są po konsultacji kosmetologicznej, która pozwala na dobór najlepszych rozwiązań dla pacjentów.

Kosmetolog w Elblągu
WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Kosmetolog Klaudia Pawłowska

Założycielem oraz pomysłodawcą gabinetu kosmetologicznego jest mgr kosmetologii Klaudia Pawłowska. Od wielu lat zajmuje się pielęgnacją skór mniej lub bardziej problematycznych.

Klaudia Pawłowska z kosmetologią praktyczną związana jest już od czasu studiów licencjackich kiedy to podjęła pracę na stanowisku kosmetologa w renomowanym gabinecie kosmetologii. Praca u boku doświadczonych oraz profesjonalnych osób pozwoliła jej na zdobycie bezcennej wiedzy oraz prawidłowych nawyków.

Pasja oraz niepohamowana chęć rozwoju, pozwoliły Klaudii Pawłowskiej otworzyć własny gabinet, który powstał po wielu analizach, zdobyciu niezbędnej wiedzy oraz uzyskaniu dyplomu magistra kosmetologii. Pomimo nabytego wykształcenia, Klaudia Pawłowska nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, zgłębiając kolejne tajniki ludzkiej natury poprzez przeróżne szkolenia czy spotkania branżowe.

Jak sama przyznaje, od samego początku swojej drogi zawodowej wiedziała, że trafiła na to co kocha. Dzięki kosmetologii odkryła siebie, połączyła pracę z pasją, a teraz pragnie się dzielić swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi.

Od początku swojej drogi zawodowej wiedziałam, że trafiłam na to co KOCHAM.

Stawiam na profesjonalizm, każdego klienta traktuje indywidualnie i dokładam wszelkich starań, aby każdy kto korzysta z moich usług mógł się poczuć wyjątkowo.

Kosmetolog Klaudia Pawłowska
Certyfikaty oraz Dyplomy

potwierdzone umiejętności i ukończone szkolenia

SPRAWDŹ CERTYFIKATY
ZABIEGI KOSMETYCZNE PRZY UŻYCIU WYSPECJALIZOWANY URZĄDZEŃ

Profesjonalny sprzęt oraz kosmetyki

Oferowane zabiegi przeprowadzamy na wysokiej klasy urządzeniach renomowanych producentów. Profesjonalne kosmetyki używane do zabiegów są zawsze świeże i oryginalne, co daje pewność i bezpieczeństwo pacjentów.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Aktualności i porady

Dbając o dobro pacjentów kosmetolog Klaudia Pawłowska pragnie dzielić się nabytą wiedzą i doświadczeniem, udzielając porad, opisując działania urządzeń oraz kosmetyków.

Kosmetolog Klaudia Pawłowska
ul. Sukiennicza 6
82-300 Elbląg
projekt i wykonanie peka.pro