Ładowanie
Facebook Instagram
Zabiegi na wybrane partie ciała
Najsilniejsza terapia antyoksydacyjna PRO XN!

Ksantohumol molekuła młodości!

Ksantohumol to substancja czynna o udowodnionym działaniu, która zrewolucjonizowała podejście do ochrony skóry przed stresem antyoksydacyjnym i jego skutkami. Ksantohumol to nic innego jak wysoce aktywny flawonoid naturalnie występujący w szyszkach chmielu. Jest silniejszy 200razy od resweratrolu (innego antyoksydantu).

Na co dzień Twoja skóra atakowana jest przez wolne rodniki powstałe pod wpływem słońca, zanieczyszczeń powietrza, stresu , promieniowania emitowanego przez ekrany telefonów, komputerów i telewizorów, które ją po prostu niszczą!

Ksantohumol to wysoce aktywny flawonoid, który wykazuje 30-krotnie silniejsze działanie antyoksydacyjne od witaminy C. A zastosowany w innowacyjnym zabiegu regenerującym PRO XN działa prawdziwe cuda.

Zabieg skoncentrowany jest na interwencji przeciwstarzeniowej i pielęgnacji skóry problematycznej- trądzik pospolity na skórze odwodnionej, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry.

Jego skuteczność potwierdziły badania kliniczne.

Ponadto ksantohumol jest związkiem o silnym działaniu przeciwzapalnym dlatego też skutecznie pielęgnuje skórę problematyczną z objawami trądziku pospolitego, różowatego, kontaktowym alergicznym zapaleniem skóry, łuszczycą i atopowym zapaleniem skóry.

Jego zastosowanie ma ogromne znaczenie dla regeneracji skóry po takich zabiegach jak np. mezoterapia mikroigłowa czy peelingi chemiczne. Wywołany stan zapalny zwiększa miejscowe zapotrzebowanie na antyoksydanty,  a użycie ksantohumolu zapobiegnie utlenienia lipidów, nie dopuszczając tym samym do dysfunkcji bariery lipidowej.

 

Wskazania:

  • Skóra łuszczycowa
  • Skóra atopowa
  • Skóra sucha/odwodniona
  • Skóra starzejąca się
  • Skóra z trądzikiem pospolitym i różowatym
  • Dla kobiet w ciąży
  • Skóra alergiczna
  • Skóra łojotokowa

Cennik Ksantohumol molekuła młodości!

Zabieg Cena
Zabieg z Xantohumolem Pro Xn 350zł
Zabieg z Xantohumolem plus mikronakłucia twarz i szyja 450zł
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Aktualności i porady

Dbając o dobro pacjentów kosmetolog Klaudia Pawłowska pragnie dzielić się nabytą wiedzą i doświadczeniem, udzielając porad, opisując działania urządzeń oraz kosmetyków.

Kosmetolog Klaudia Pawłowska
ul. Sukiennicza 6
82-300 Elbląg
projekt i wykonanie peka.pro