Ładowanie
Facebook Instagram
asiatic peel
Zabiegi na wybrane partie ciała
EXTREMALNE NAWILŻENIE

Asiatic Peel

ASIATIC PEEL to wyjątkowy zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej.

Kluczowym składnikiem linii jest kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz kompilacja licznych składników o głębokiej sile nawilżającej odżywczej, m.in. ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, NMF, inhibitor ceramidazy. Razem tworzą unikalne źródło przywracające hydro-równowagę skóry, odbudowują barierę naskórkową i wygładzają zmarszczki, powstałe na skutek odwodnienia.

Krok 1 – peeling bazujący na kwasie azjatykowym oraz keratynazie (enzym proteolityczny) w sposób kontrolowany złuszcza naskórek, nawilża, wygładza i zwiększa penetrację składników aktywnych aplikowanych w dalszym etapie zabiegu.

Krok 2 – skoncentrowane serum z kwasem azjatykowym i inhibitorem ceramidazy. Jego zadaniem jest ograniczenie TEWL, silne nawodnienie głębszych warstw naskórka oraz przywrócenie komfortu skórze.

Krok 3  wyjątkowa maska z wiskozy, którą aktywuje się specjalnym płynem zawierającym kwas azjatykowy, NMF oraz ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, niezwykle bogaty w WNKT. Maska wspomaga regenerację bariery naskórka, wygładza zmarszczki wynikające z odwodnienia, zwiększa elastyczność skóry.

Wskazania

  • Skóra odwodniona i sucha
  • Skóra nadwrażliwa i pozbawiona blasku
  • Utrata elastyczności.

Efekty kuracji

  • Głębokie nawilżenie i odżywienie głębszych warstw naskórka;
  • Przywrócenie hydro-równowagi;
  • Wygładzenie zmarszczek na skutek odwodnienia;
  • Przywrócenie komfortu skórze.

Zalecana seria zakłada wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach co 14 dni. Ostateczną ilość i częstotliwość sesji określa kosmetolog prowadzący. Dla wzmocnienia efektów kuracji polecamy tonik i krem z serii Asiatic Peel do pielęgnacji domowej.

Cennik Asiatic Peel

Zabieg Cena
Asiatic Peel
Twarz, szyja, dekolt 200 zł
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Aktualności i porady

Dbając o dobro pacjentów kosmetolog Klaudia Pawłowska pragnie dzielić się nabytą wiedzą i doświadczeniem, udzielając porad, opisując działania urządzeń oraz kosmetyków.

Kosmetolog Klaudia Pawłowska
ul. Sukiennicza 6
82-300 Elbląg
projekt i wykonanie peka.pro