Ładowanie
Facebook Instagram
Bandaże Arosha
Zabiegi na wybrane partie ciała
KAŻDA KOBIETA MOŻE BYĆ PIĘKNA

Bandaże Arosha

Pielęgnacja AROSHA sprawi, że będziesz dumna ze swojego ciała. Dzięki specjalistycznej formule, jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała, kosmetyki te tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry.

Kosmetyki Arosha – Twoja recepta na piękno

AROSHA jest jedyną światową marką mającą w swej ofercie tak szeroką gamę produktów, składającej się z różnego rodzaju preparatów oraz dwóch linii bandaży – przeznaczonych do zabiegów na ciało. Kluczowym produktem linii AROSHA, są wspomniane już bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami.

Koncepcja marki by owijać ciało narodził się z potrzeby modelowanie sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresje”. W naszym gabinecie zabieg ten łączymy z presoterapią, czyli drenażem limfatycznym.

AROSHA ADIPOCEL KIT – program dedykowany do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. Łączy różne składniki aktywne, mające na celu walkę ze  wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych – czynników  odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze.

AROSHA OEDEMACEL KIT – program przeznaczony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe  gromadzenie płynów.

WSKAZANIA

  • Zlokalizowana tkanka tłuszczowa
  • Cellulit
  • Zwiotczenie skóry
  • Rozstępy
  • Odwodniona i przesuszona skóra
  • Obrzęki, zastoje wodne

EFEKTY

Są widoczne niemal natychmiast. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć utratę nawet kilku centymetrów w obwodzie, likwidację nadmiaru płynów w organizmie, redukcję cellulitu oraz poprawę kondycji skóry, która staje się gładsza, bardziej napięta i lepiej nawilżona.

 

Zalecana seria 6-8zabiegów, 1-2 razy w tygodniu.

Cennik Bandaże Arosha

Zabieg Cena
Bandaże Arosha z presoterapią 220 zł
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Aktualności i porady

Dbając o dobro pacjentów kosmetolog Klaudia Pawłowska pragnie dzielić się nabytą wiedzą i doświadczeniem, udzielając porad, opisując działania urządzeń oraz kosmetyków.

Kosmetolog Klaudia Pawłowska
ul. Sukiennicza 6
82-300 Elbląg
projekt i wykonanie peka.pro