Ładowanie
Facebook Instagram
Karboksyterapia
Zabiegi na wybrane partie ciała
HIT - BĄBELKOWE ODMŁADZANIE/ODCHUDZANIE

Karboksyterapia Julie

Karboksyterapia to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania. Wykorzystuje dwutlenek węgla do walki nie tylko z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, rozstępami, bliznami czy łysieniem, ale również do kompleksowego odmłodzenia skóry i poprawy jej jędrności. System karboksyterapii Julié posiada inteligentny i innowacyjny system S&INT™, który dobiera parametry zabiegowe do danego problemu, jego stadium oraz stopnia jego zaawansowania. Niespotykany dotychczas w urządzeniach do karboksyterapii tryb podgrzewania gazu minimalizuje negatywne odczucia podczas zabiegu.

Zabieg Karboksyterapii

Karboksyterapia to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania, polegająca na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł. Inteligentny i innowacyjny system S&INT™ zastosowany w karboksyterapii Julié samodzielnie dopasowuje parametry zabiegowe nie tylko do danego problemu, ale również do jego obszaru i stopnia zaawansowania. W trosce komfort pacjentów podczas wykonywania zabiegów w urządzeniu Julie zastosowano system podwójnego podgrzewania gazu, co przyczynia się do zmniejszenia dolegliwości bólowych o ponad 90% w stosunku do standardowych zabiegów karboksyterapii. Wprowadzany dwutlenek węgla posiada certyfikację medyczną i jest wysoce obojętnym, neutralnym bodźcem terapeutycznym dla ludzkiego organizmu. Kolejnym czynnikiem decydującym o bezpieczeństwie jest w pełni regulowany przepływ gazu, dawka oraz temperatura – dobierane w oparciu o stan zdrowia pacjenta i strefę zabiegową.

Dzięki zastosowaniu DHS® [Double Heating System] zabieg karboksyterapii staje się komfortowy jak nigdy dotąd. DHS® to innowacyjny, opatentowany tryb podwójnego podgrzewania dwutlenku węgla skutkujący zmniejszeniem dolegliwości bólowych w porównaniu do zabiegu z zimnym gazem o ponad 90%. Podczas pracy na aparatach starej generacji, pacjenci odczuwali duży dyskomfort i ból podczas podawania zimnego CO2. Jedną z najczęstszych przyczyn powikłań po karboksyterapii, wykonywanej urządzeniami starego typu jest podawanie w tkankę podskórną powietrza atmosferycznego. W Julié zastosowano nowoczesne rozwiązanie odpowietrzania aparatury przed każdym zabiegiem, JULIE zaopatrzona jest w innowacyjny system Air Clean System. Skutkuje to podawaniem w tkankę podskórną jedynie dwutlenku węgla medycznego, co skutkuje brakiem powikłań zapalnych.

Karboksyterapia Julié to bezpieczna, mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda zabiegowa wykonywana na wysokiej jakości aparaturze

Zabiegi trwają od kilku minut do godziny, w zależności od lokalizacji miejsca zabiegowego. Ilość zabiegów uzależniona jest od stanu wyjściowego skóry i natężenia problemu, np. w redukcji cieni pod oczami pierwsze efekty widać już po 1 zabiegu, zaś w walce z uporczywym cellulitem minimalna liczba zabiegów to 6. Efekt końcowy uzależniony jest od wielu czynników, ale najczęściej obejmuje to od 6 do 9 miesięcy. Po tym okresie można wykonać ponownie serię lub raz na 4-6 tygodni zabieg przypominający.

Karboksyterapia nie wymaga okresu rekonwalescencji, pacjent po skończonym zabiegu może normalnie powrócić do swoich codziennych czynności. Do podstawowych zaleceń po zabiegu należy zaliczyć unikanie miejsc narażonych na infekcję tj. basen, sauna, solarium do 72 godzin, oraz niewskazane jest rozmasowywanie miejsc poddanych iniekcji.

WSKAZNIA

 • lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej
 • cellulit
 • rozstępy, blizny, blizny po trądziku
 • starzenie się skóry
 • wiotkość skóry twarzy, szyi i drugiego podbródka
 • cienie pod oczami
 • worki i opuchnięcia pod oczami
 • odmładzanie skóry dłoni
 • zwiotczenie skóry po ciąży lub odchudzaniu
 • problemy skóry głowy
 • trudno gojące się rany
 • wypadanie włosów, łysienie plackowate

 

Cennik Karboksyterapia Julie

Zabieg Cena
Karboksyterapia (terapia CO2)
Twarz 200 zł
Szyja 150 zł
Dekolt 150 zł
Twarz + szyja 280 zł
Twarz + szyja + dekolt 350 zł
Dłonie 100 zł
Kolana 100 zł
Podbródek 100 zł
Oczy / cienie i sińce 70 zł
Oczy / opadająca powieka 70 zł
Głowa 200 zł
Brzuch 200 zł
Boczki 100 zł
Ramiona 150 zł
Uda 250 zł
Pośladki 200 zł
Uda + pośladki 300 zł
Blizny od 100 zł
Rozstępy od 100 zł
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Aktualności i porady

Dbając o dobro pacjentów kosmetolog Klaudia Pawłowska pragnie dzielić się nabytą wiedzą i doświadczeniem, udzielając porad, opisując działania urządzeń oraz kosmetyków.

Kosmetolog Klaudia Pawłowska
ul. Sukiennicza 6
82-300 Elbląg
projekt i wykonanie peka.pro