Ładowanie
Facebook Instagram
Mezoterapia igłowa
Zabiegi na wybrane partie ciała
BEZBOLESNA MEZOTERAPIA

Mezoterapia igłowa Vital Injector 2

Mezoterapia igłowa (lub inaczej: iniekcyjna) jest jednym z najpopularniejszych zabiegów. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne. Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły lub naszego urządzenia Vital Injector. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują..

Pokonanie bariery naskórkowej poprzez iniekcję pozwala na uzyskanie szybkich efektów rewitalizacyjnych. Składniki aktywne mają możliwość szybkiego działania, ponieważ wstrzykiwane są bezpośrednio do skóry właściwej, co zapewnia ich optymalną dostępność i stężenie.

Zabiegi mezoterapii igłowej stosowane w biorewitalizacji skóry wykorzystują dwa różne mechanizmy działania. Pierwszym z nich jest działanie substancji wstrzykiwanych w skórę.

Drugim – efekt ogniskowego gojenia się skóry i jej samoregeneracji po licznych nakłuciach, do których dochodzi w trakcie zabiegu.

Najczęściej wykorzystuje się gotowe preparaty do mezoterapii, produkowane pod kątem likwidacji konkretnego problemu.

Mezoterapię iniekcyjną, jako metodę podawania substancji leczniczych, stosuje się także w likwidacji lokalnego namiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów, przebarwień oraz w stymulacji wzrostu włosów.

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg przy użyciu sprzętu Vital Injector 2 nie wymaga znieczulenia przed zabiegiem. Za pomocą urządzenia podajemy dokładnie na całym obszarze setki nakłuć i mikro depozytów, dzięki temu nie mamy grudek jak w przypadku manualnej mezoterapii igłą i strzykawką.

System Vacum powoduje brak odczuć bólowych oraz brak siniaków.

Mezoterapię igłową stosuje się na powiekach, twarzy, szyi, dekolcie, grzbietach rąk oraz wszędzie tam, gdzie skóra utraciła swoją dotychczasową jędrność i elastyczność.

Zabieg mezoterapii nie wymaga specjalnego przygotowania przed wizytą. Nie powoduje nadwrażliwości na słońce i może być stosowany przez cały rok. Mezoterapia może być wykonywana przy każdym typie skóry, również wtedy, gdy skóra jest bardzo cienka i delikatna.

Efekty mezoterapii igłowej

  • głębokie nawilżenie skóry
  • uzupełniaja niedobory witamin oraz minerałów,
  • wspomagają mikrokrążenie
  • stymuluje komórki do produkcji nowych włókien kolagenowych
  • zwiększają napięcie i elastyczność skóry,
  • redukując oznaki jej starzenia się.

 

Wykonanie serii zabiegów mezoterapii igłowej skutkuje nie tylko poprawą strukturalną, ale i funkcjonalną skóry. Jej rezultatem jest m.in. pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji. Pogrubienie skóry i naskórka powoduje redukcję istniejących zmarszczek oraz zasinień pod oczami. Skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

Zabiegi mezoterapii wskazane są w szczególności wtedy, gdy problemem jest zmęczona, wiotka, pozbawiona elastyczności i napięcia skóra. Zabieg ten sprawdzi się także doskonale w przypadku uszkodzeń posłonecznych, przebarwień, zaburzeń rogowacenia i blizn pourazowych oraz potrądzikowych.

Pełne efekty mezoterapii widoczne są po serii 4-6 zabiegów. Powinny się one odbywać cyklicznie co 2-4 tygodnie, a w fazie podtrzymującej – raz na kilka miesięcy. Dzięki zabiegom podtrzymującym, efekty kuracji utrzymują się znacznie dłużej.

Cennik Mezoterapia igłowa Vital Injector 2

Zabieg Cena
Mezoterapia igłowa od 180 zł
*Vital Injector 2 dodatkowo płatne +100zł
Cytocare S-line 550 zł
Aquashine / Aquashine BTX 500 zł
Cytocare 516 200 zł
Cytocare 532 250 zł
Cytocare Strechcare 200 zł
Filorga NCTF 135 200 zł
Filorga NCTF 135HA 250 zł
Filorga M-HA 250 zł
Filorga M-HA + Filorga NCTF 135 400 zł
Neauvia Hydro Deluxe 500 zł
Sunekos 200 600 zł
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Aktualności i porady

Dbając o dobro pacjentów kosmetolog Klaudia Pawłowska pragnie dzielić się nabytą wiedzą i doświadczeniem, udzielając porad, opisując działania urządzeń oraz kosmetyków.

Kosmetolog Klaudia Pawłowska
ul. Sukiennicza 6
82-300 Elbląg
projekt i wykonanie peka.pro