Ładowanie
Facebook Instagram
Depilacja laserowa
Zabiegi na wybrane partie ciała
JEDYNY TAKI LASER W ELBLĄGU

Depilacja laserowa Soprano Ice Platinium

Usuwanie zbędnego owłosienia to ważny element pielęgnacji skóry. Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą i zarazem najbezpieczniejszą metodą usuwania owłosienia z wybranych okolic ciała lub twarzy. Jej podstawową zaletą jest to, że w porównaniu do tradycyjnych sposobów usuwania owłosienia (maszynką, woskiem czy depilatorem elektrycznym) jest to metoda trwałego usuwania włosków z powierzchni skóry.

Każdemu, kto poddawał się zabiegom depilacji laserowej kojarzy się ona z bólem.  Z tego właśnie powodu, osoby mniej odporne na ból często rezygnują z zabiegów depilacji laserowej. W naszym GABINECIE chcieliśmy wykonywać depilację w taki sposób, aby zapewnić pacjentowi jak największy komfort . Bezpieczeństwo, bezbolesność zabiegu oraz najwyższą skuteczność. I udało nam się znaleźć wyjątkowe rozwiązanie technologiczne, które pozwala nam realizować naszą misję. Jako pierwsi Elblągu i jak dotąd jedyni wprowadziliśmy usługę bezbolesnej oraz wysoce skutecznej depilacji laserowej.

Depilacja laserowa Soprano Ice Platinum™

Laser Soprano Ice Platinum™ jest innowacyjnym urządzeniem do depilacji (wprowadzonym na rynek w 2016 roku), wyprodukowanym przez światowego lidera w produkcji urządzeń laserowych – firmę Alma. To przełomowe rozwiązanie, pozwala na precyzyjne dopasowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta. W zależności od fototypu skóry oraz typu owłosienia, każdy zabieg jest bezpieczny, w 100 % bezbolesny*, a po wykonaniu serii przynosi długotrwałe efekty. Łączy opatentowane, zaawansowane technologie, które zapewniają pełne bezpieczeństwo zabiegu potwierdzone badaniami klinicznymi.

Wyjątkowa skuteczność depilacji laserowej urządzeniem Soprano Ice Platinum™ została osiągnięta dzięki zastosowaniu unikalnej technologii polegającej na jednoczesnym zastosowaniu emisji 3 długości fal (755 NM, 810 NM, 1064 NM) w trakcie jednego impulsu. Połączenie w jednej głowicy 3 rodzajów wiązki laserowej, tj. aleksandrytowej, diodowej i Nd:YAG pozwala w łatwy i dogodny sposób docierać na różne głębokości tkanek, niszcząc struktury anatomiczne w obrębie mieszków włosowych, zapobiegając ich ponownemu wzrostowi.

Dlaczego DEPILACJA Soprano Ice Platinum jest bezbolesna?

Nowoczesne rozwiązania technologiczne, zastosowane w urządzeniu Soprano Ice Platinum™ pozwalają nie tylko na osiągnięcie wyjątkowej skuteczności zabiegu, ale również na to, aby zabieg był w 100 % bezbolesny. Bezbolesność depilacji jest osiągana dzięki zastosowaniu technologii SHR™ oraz ICE™.

SHR™ jest unikalną metodą ogrzewania, która skutecznie niszczy mieszki włosowe bez uszkadzania otaczającej tkanki. W badaniach porównujących SHR™ z innymi technologiami depilacji laserowej stwierdzono, że SHR™ wywołuje znacznie mniej bólu, jest bardziej skuteczna i nie powoduje skutków ubocznych nawet w przypadku pacjentów o ciemnej karnacji.

ICE™ to specjalna zimna końcówka wykonana z szafiru, która chłodząc skórę powoduje, że pacjent ma komfortowe uczucie chłodu. W odróżnieniu od innych urządzeń do depilacji laserowej, połączenie technologii ICE™ z technologią SHR™ redukuje ból towarzyszący zabiegowi niemal do zera.

Soprano ICE Platinum™ idealnie sprawdza się w przypadku włosów szczególnie jasnych i cienkich, do usuwania zbędnego owłosienia z twarzy i wszystkich partii ciała. Ta metoda polecana jest do wszystkich fototypów skóry. Soprano ICE Platinum™ to najbezpieczniejszy i najbardziej kompleksowy zabieg dostępny obecnie na rynku. Dodatkowymi rozwiązaniami technologicznymi, które mają na celu zwiększenie komfortu pacjenta podczas depilacji oraz skrócenie czasu zabiegu są:

In-Motion™ – metoda wykonywania zabiegu, polegająca na ciągłym ruchu głowicy na pełnym obszarze zabiegowym, co wpływa zdecydowanie na komfort pacjenta.

SPEED™ (większe okienko zabiegowe) – wpływa na skrócenie czasu zabiegu, nawet przy dużych powierzchniach.

Nasze lasery posiadają certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez US FDA (Food & Drug Administration). Pozytywna opinia FDA to wyznacznik wysokich standardów i braku negatywnego wpływu na zdrowie.
Już po pierwszym zabiegu depilacji laserowej pozbywamy się 30% włosków w fazie wzrostu, każdy następny zabieg osłabia włos, zmienia strukturę i wydłuża czas wzrostu włosa, aż do całkowitego wypadnięcia.

Zalety depilacji laserowej:

 • trwałe usunięcie owłosienia po wykonaniu serii 4-8 zabiegów
 • pozbycie się uporczywych włosków na ciele w praktycznie bezbolesny sposób
 • brak problemu wrastających włosków po depilacji
 • gładka i delikatna w dotyku skóra ciała.

Przeciwwskazania:

 • stosowanie samoopalaczy,
 • ciąża, okres karmienia piersią,
 • stosowanie kremów z retinolem, wit.C i kwasami w miejscu poddanym zabiegowi,
 • stosowanie leków fotouczulających tj. tetracykliny, retinoidy,
 • zażywanie ziół fotouczulających tj. dziurawiec, nagietek, miłorząb,
 • stosowanie leków hormonalnych,
 • zaburzenia hormonalne, padaczka, łuszczyca, bielactwo,
 • aktywna opryszczka,
 • infekcje skórne w miejscu zabiegu.

Cennik Depilacja laserowa Soprano Ice Platinium

Zabieg Cena
Depilacja laserowa Soprano Ice Platinum
Policzki 200 zł
Szyja 150 zł
Wąsik 100 zł
Broda 100 zł
Podbródek 100 zł
Baczki 100 zł
Cała twarz (policzki,wąsik,broda,baczki) 300 zł
Pachy 200 zł
Ramiona 250 zł
Przedramiona 250 zł
Całe ręce 400 zł
Dłonie 150 zł
Plecy Panie 300 zł
Plecy Panowie 450 zł
Kark 200 zł
Klatka piersiowa 300 zł
Sutki 100 zł
Brzuch 300 zł
Kresa biała 100 zł
Pośladki 200 zł
Bikini płytkie 220 zł
Bikini głębokie 300 zł
Szpara pośladkowa 150 zł
Uda 350 zł
Łydki + kolana 300 zł
Całe nogi 600 zł
Stopy 100 zł
Palce 100 zł
Całe nogi + bikini całkowite + pachy 950 zł
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Aktualności i porady

Dbając o dobro pacjentów kosmetolog Klaudia Pawłowska pragnie dzielić się nabytą wiedzą i doświadczeniem, udzielając porad, opisując działania urządzeń oraz kosmetyków.

Kosmetolog Klaudia Pawłowska
ul. Sukiennicza 6
82-300 Elbląg
projekt i wykonanie peka.pro