Ładowanie
Facebook Instagram
kosmetolog
Zabiegi na wybrane partie ciała
Lifting twarzy bez skalpela

Termolifting NIR Alma

Termolifting NIR Alma Lasers to alternatywa dla chirurgicznego liftingu skóry w zabiegu wykorzystującym technologię bliskiej podczerwieni (ang. near infrared) do nieinwazyjnego modelowania skóry twarzy . 

Przebieg zabiegu:

Promieniowanie podczerwone emitowane przez szafirową głowicę NIR Alma Lasers podgrzewa włókna kolagenowe do temperatury ok. 40 stopni Celsjusza. Zabieg powoduje skrócenie włókien kolagenowych, pobudzenie produkcji nowych włókien oraz wzrost produkcji elastyny. Dzięki temu skóra poddana zabiegowi zagęszcza się i zwiększa się jej elastyczność. Efekt poprawy napięcia zauważalny jest bezpośrednio po zabiegu, a z każdym dniem staje się jeszcze bardziej wyraźny. Finalny efekt możemy ocenić ok. 4 tygodnie po zabiegu.

Wskazania:

  • zniwelowanie niejędrnych obszarów skóry
  • poprawa konturu twarzy,
  • opadające policzki,
  • jako profilaktyka przeciwstarzeniowa

Ile trwa zabieg i jak często go powtarzamy?

Zabieg termoliftingu NIR (laserowego ujędrniania) trwa od 30 do 60 minut w zależności od obszaru , na którym jest przeprowadzany.

Osoby w wieku 25 – 35 lat mogą wykonać 1 profilaktyczny zabieg, a osoby po 35 roku życia powinny wykonać serię około 4-6 zabiegów (pierwsze 2 zabiegi należy wykonać w odstępach co 2 tygodnie, kolejne 2 zabiegi co 3 tygodnie, a pozostałe co 8 tygodni).

Jakie są efekty zabiegu termoliftingu?

Skóra w wyniku zabiegu zostaje zagęszczona, odpowiednio napięta i odzyskuje utraconą elastyczność. Najistotniejsze rezultaty to wygładzenie oraz spłycenie bruzd, jak również podniesienia owalu twarzy. Długotrwałym skutkiem zabiegu jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, aż o 30 procent.

Rezultaty uzyskane w odbudowie gospodarki kolagenowej skóry uwidaczniają się dwuetapowo. W dniu zabiegu dochodzi do termo-skurczu już istniejących włókien, natomiast produkcja nowych rozkłada się na okres od 1 do 6 miesięcy po zabiegu, co zapewnia naturalny efekt na dłuższy czas. Efekty przeprowadzenia takiego zabiegu to odpowiednio napięta, ujędrniona i elastyczna skóra.

Przeciwskazania do zabiegu:

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • stany zapalne skóry,
  • cukrzyca, nowotwory,
  • otwarte rany,
  • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
  • toksyna botulinowa lub wypełniacze do 3 tygodni po zabiegu.

Cennik Termolifting NIR Alma

Zabieg Cena
Termolifting NIR Alma
twarz 400 zł
twarz + szyja 500 zł
twarz + szyja + dekolt 550 zł
BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Aktualności i porady

Dbając o dobro pacjentów kosmetolog Klaudia Pawłowska pragnie dzielić się nabytą wiedzą i doświadczeniem, udzielając porad, opisując działania urządzeń oraz kosmetyków.

Kosmetolog Klaudia Pawłowska
ul. Sukiennicza 6
82-300 Elbląg
projekt i wykonanie peka.pro